Poniedziałek, 18.02.2019

„Cztery pory roku – lato z profilaktyką” w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej *

  • 6.06.2018, 10:36
  • Krzysztof Boguń
„Cztery pory roku – lato z profilaktyką” w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej *
9 czerwca br. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie zaprasza na kolejną odsłonę akcji „Cztery pory roku z profilaktyką”, dedykowanej mieszkańcom województwa lubelskiego. W jej ramach odbędą się, m.in.: bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje ze specjalistami oraz działania o charakterze edukacyjnym.

To nasza autorska akcja, która cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu lubelskiego. Od początku działalności dużą wagę przywiązujemy do działań profilaktycznych i edukacyjnych. Szeroko rozumiana profilaktyka zdecydowanie zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe, a w wielu przypadkach może nawet uratować życie. – mówi dr Jerzy Kuliński, dyrektor COZL.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Akcja odbędzie się w Ośrodku Profilaktyki Nowotworów i Promocji Zdrowia COZL przy ul. Jaczewskiego 7 (budynek B, piętro 1). Mieszkańcy Lublina skorzystają z badań zmian barwnikowych skóry, konsultacji dietetycznych, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, określenia BMI i masy ciała oraz nauki samobadania piersi. Na miejscu będzie można również zapoznać się z materiałami edukacyjno-informacyjnymi, zaopatrzeniem medycznym oraz ofertą kosmetyków dla kobiet po chemioterapii i radioterapii. Ilość miejsc na badania jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje na temat akcji dostępne są na stronie: https://cozl.eu/pacjent

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe