Czwartek, 17.01.2019

I Europejski Turniej Piłki Nożnej

  • 11.05.2018, 12:55
  • Krzysztof Boguń
 I Europejski Turniej Piłki Nożnej
W najbliższą niedzielę tj. 13.05.2018 r. o godz. 10:00, na boiskach Centrum Kultury Fizycznej UMCS w Lublinie rozpocznie się I Europejski Turniej Piłki Nożnej, którego organizatorem jest Krzysztof Hetman Poseł do PE.

W Turnieju weźmie udział osiem maksymalnie dziesięcioosobowych drużyn z terenu województwa lubelskiego, których uczestnicy mają 10-12 lat. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności młodych adeptów piłki nożnej w sportowych rozgrywkach z ich rówieśnikami z innych klubów piłkarskich. Na każdego uczestnika Turnieju czekają nagrody rzeczowe, a zwycięska drużyna otrzyma dodatkowo pamiątkowe medale i puchar. Turniej poprowadzi Konrad Nowak – napastnik Motoru Lublin. Podczas Turnieju młodzi piłkarze będą mogli również wziąć udział w dodatkowych konkursach z udziałem gościa specjalnego - Zygmunta Kalinowskiego -  polskiego piłkarza, bramkarza, członka reprezentacji Polski podczas meczu na Wembley z Anglią w 1973 r., uczestnika Mundialu 1974.

W załączeniu przesyłam plan Turnieju, a szczegółowe informacje dot. wydarzania dostępne są na stronie http://krzysztofhetman.pl/aktualnosci/i-europejski-turniej-pilki-noznej/

Serdecznie zapraszamy !

 żródło: krzysztofhetman.pl

Krzysztof Boguń

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe