Czwartek, 17.01.2019

Utrudnienia na Boh. Monte Cassino

  • 10.05.2018, 11:58
  • Krzysztof Boguń
Utrudnienia na Boh. Monte Cassino
W związku z pracami modernizacyjnymi zmieni się tymczasowa organizacja ruchu w rejonie ul. Wojciechowskiej.

Zmiany zostały wprowadzone w środę, 9 maja. Polegają na dopuszczeniu ruchu w obu kierunkach oraz likwidacji tymczasowych przejazdów na wlocie ul. Bohaterów Monte Cassino. Powraca organizacja ruchu sprzed rozpoczęcia robót. Nadal niedostepny będzie wlot i nowy odcinek ul. Bohaterów Monte Cassino (w kierunku ul. Nałęczowskiej). Po skręcie z ul. Wojciechowskiej w istniejącą ul. Bohaterów Monte Cassino czeka kierowców jednostronne zawężenie jezdni. Przejścia dla pieszych są wyznaczone przed i za skrzyżowaniem z ul. Bohaterów Monte Cassino. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do zakończenia realizacji inwestycji. Następną będzie już stała organizacja ruchu, która zacznie obowiązywać po odbiorach zadania.
Prace bitumiczne w ciągu ul. Wojciechowskiej, będą realizowane w godzinach nocnych.
W piątek (11 maja) ok. południa zmieni się organizacja ruchu w ciągu ul. Nałęczowskiej. Dopuszczony zostanie ruch na wiadukcie, a zamknięty zostanie objazd. W tym czasie wykonane będą prace nawierzchniowe na jezdniach, drogach dla rowerów, chodnikach, oraz w miejscach związanych z oznakowaniem pionowym i poziomym. Ruch pieszy zostanie poprowadzony jezdnią. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca prac.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, a mieszkańcy Wojciechowskiej proszeni są o wyrozumiałość.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe