Czwartek, 17.01.2019

8 Rodzinny Rajd Rowerowy *

  • 8.05.2018, 14:30
  • Krzysztof Boguń
8 Rodzinny Rajd Rowerowy *
Rowerem w Niepodległość - pod takim hasłem wyruszą uczestnicy na trzy trasy tegorocznego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Organizatorzy zapraszają 20 maja o godz.12:00 na plac Łokietka, aby wspólnie spędzić czas na dwóch kółkach. Grono tych, którzy zamieniają samochód na rower i przekonują się, że na miejskich dystansach zamiast czterech kół wystarczą dwa, w Lublinie stale się powiększa.

Nie obowiązują limity wiekowe, przejazd ma być przyjemnością, a nie wyścigiem. Jazda na rowerze obniża także poziom stresu i poprawia koncentrację. Aby się o tym przekonać wystarczy stawić się 20 maja o godz. 12:00 w niedzielę na zbiórkę , a po pokonaniu wybranej trasy o długości 9; 19; 29 km porównać swój nastrój po dotarciu do Ośrodka MOSiR „Słoneczny Wrotków”. O godz. 13:00 rozpocznie się festyn rodzinny. Na uczestników będzie czekał poczęstunek i gorąca scena. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, wrażeń a także rozgrzane grille do przygotowania własnych produktów z plecaka rowerzysty.  Organizatorem Rajdu są: Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin” , NSZZ „Solidarność” , Klub Rowerowy „Maksimum” i MOSiR Lublin.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe