Czwartek, 17.01.2019

Karatecy potrenują w Biłgoraju

  • 27.04.2018, 12:18
  • Krzysztof Boguń
Karatecy potrenują w Biłgoraju
W dniach 27-28.04.2018r. w Biłgoraju w hali OSIR, Włodzimierz Kwieciński (8 Dan karate tradycyjnego) poprowadzi Regionalny Kurs Mistrzowski. Weźmie w nim udział około 100 osób.

Sensei Kwieciński, prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz prezydent World Traditional Karate-Do Federation (WTKF) to niekwestionowany autorytet w dziedzinie japońskiego budo i karate tradycyjnego na świecie. Pod jego czujnym okiem karatecy z  z Warszawy, Lublina, Rzeszowa, Łodzi, Krakowa i wielu innych miast nie tylko podniosą swoje techniczne umiejętności, ale również wysłuchają wykładu na temat historii karate i różnic, jakie dzielą ten styl od innych.

W trakcie Kursu Mistrzowskiego odbędzie się bezpłatny trening dla wszystkich, którzy chcą poznać tę wyjatkową sztukę, jaką jest karate tradycyjne.

Ponadto już w najbliższą sobotę w  Biłgoraju o godz. 14.00 rozegrany zostanie trzeci,  finałowy turniej ligowy. Karatecy walczą o start w VIII Pucharze Europy w Tradycyjnym Karate-do ORLEN 2018.  Turniej wyłoni zwycięzców Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2018.

 

 

 

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe