Polityka Smoleńska

  • 13.04.2018, 17:45
  • Cezary Potapczuk
karpinski_kontra.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zamiast łączyć dzieli, smoleńska tragedia. Efekty smoleńskiej polityki uprawianej przez PiS wydały zepsute owoce. Okazuje się bowiem, że ofiary katastrofy podzielono na lepsze i gorsze.

Bezrefleksyjne stawianie pomników gdzie się da, głoszenie spiskowych teorii, powoduje, że tragedia może zamienić się w tragifarsę - ostrzega poseł PO Włodzimierz Karpiński. Najgorsze jest jednak dzielenie ofiar. Skandalicznym było potraktowanie doczesnych szczątków posła Sebastiana Karpiniuka. Po oprotestowanej ekshumacji i badaniach prowadzonych na zlecenie prokuratury, chciano pochować je po cichu, w tajemnicy jak za komuny. Przypomnijmy szczątki posła dosłownie "podrzucono" w wielki czwartek wtedy kiedy nie odprawia się mszy. Przy tym nie zawiadomiono bliskich (rodzice posła nie żyją, ale oprócz przyrodniego brata jest jeszcze niepełnoletnia córka posła i ciocia). Była to decyzja jednego z dobro-zmianowych prokuratorów.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe