Targowisko się spaliło co dalej

  • 13.04.2018, 17:07
  • Cezary Potapczuk
cezary_-_pozar_targu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prokuratura prowadzi śledztwo, kupcy porządkują teren. Czy i kiedy targowisko przy ulicy Ruskiej, po wielkim pożarze, wznowi działalność. Kupcy liczą, że jest to kwestia kilku dni, ale potrzebują wsparcia.

Na ponad dwa mln złotych oszacowano wstępnie straty spowodowane pożarem targowiska przy ulicy Ruskiej. Dla handlujących tam to katastrofa. Żywioł zabrał miejsca pracy i towar. Administrator targowiska Andrzej Ziętek stara się im pomóc, zabiega o wsparcie u władz miasta i województwa. Organizuje i finansuje utylizację tego co zostało po pożarze. Z placu wywieziono już 120 ton "odpadów". Koszty tej operacji pokrywa administrator. W tej chwili wydał już na ten cel 40 tys. Chcemy jak najszybciej doprowadzić do porządku to miejsce i umożliwić ludziom prowadzenie działalności.- podkreśla Andrzej Ziętek

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe