Wtorek, 23.04.2019

Bike Park ponownie otwarty

  • 11.04.2018, 14:10
  • Krzysztof Boguń
Bike Park ponownie otwarty
MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie niebawem przekaże Fundacji Rozwoju Sportu w użyczenie tor rowerowy Bike Park. Część toru będzie przez MOSiR wyremontowana i udostępniona mieszkańcom. Pierwszy, jeszcze prawdopodobnie przed wakacjami będzie tor MX Racing.

Prace remontowe obejmą górkę startową i najważniejsze elementy toru BMX Racing. Dodatkowo dla bezpieczeństwa pojawi się monitoring.

Na drugą część Bike Parku Spółka zleci ekspertyzę stanu torów i urządzeń do Slopestyle i Dirt Jumping.Ta część na razie zostanie wyłączona z użytkowania Ekspertyzy będą podstawa do ewentualnych dalszych decyzji.

W połowie 2014 r. Bike Park został zamknięty. Specjaliści stwierdzili, że obiekt jest w złym stanie technicznym i korzystanie z niego jest niebezpieczne.

źródło: www.mosir.lublin.pl

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe