Piątek, 22.03.2019

To już 8 rocznica katastrofy

  • 10.04.2018, 13:56
  • Krzysztof Boguń
To już 8 rocznica katastrofy
Dziś przypada kolejna rocznica katastrofy w Smoleńsku, podczas której zginęło 96 osób, w tym Prezydent Lech Kaczyński oraz jego Małżonka. W Warszawie na Pl. Piłsudskiego zostanie odsłonięty pomnik ku czci ofiar katastrofy. Swoją wizytę zapowiedział prezydent Andrzej Duda.

Dziś w cały kraju odbędą się obchody rocznicy, podczas których będą wspominane ofiary katastrofy. Główne obchody odbywają się w Warszawie. W ich trakcie przemówią Prezydent Andrzej Duda i Prezes PiS Jarosław Kaczyński, brat tragicznie zmarłego Prezydenta RP. Dziś ma nastąpić także odsłonięcie pomnika ofiar tragedii. Jak zapowiadał Jarosław Kaczyński ma to być 96 i ostatnia miesięcznica.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe