25 lat Liceum I.J. Paderewskiego

  • 04.04.2018, 19:53 (aktualizacja 04.04.2018, 20:13)
  • Cezary Potapczuk
20180404_kontrapunkt_paderewskilogo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Liceum Paderewski w Lublinie świętuje 25 lecie istnienia. Ćwierć wieku historii szkoły to ok 1000 absolwentów, ponad 60 nauczycieli, a w całym zespole szkół, bo Paderewski dzisiaj to także szkoła podstawowa i gimnazjum, ponad 100. Po drodze trzy lokalizacje.

Obyś cudze dzieci uczył - dla jednych to przekleństwo, dla innych, sposób na życie, powołanie, możliwość zawodowego spełnienia - mówi dyrektor i założyciel szkoły jubilatki dr. Adam Kalbarczyk. Początki "na swoim" nie były łatwe, ale zapał, pasja, entuzjazm, zespołu nauczycieli, który udało się stworzyć pozwoliły szkole rozwinąć się i osiągnąć to czym dzisiaj Paderewski może się pochwalić.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe