Sport promuje miasto.

  • 27.03.2018, 11:52
  • Cezary Potapczuk
20180326_kontrapunkt_zuk_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Lublin stawia na sport, inwestuje w infrastrukturę, i to się opłaca. Budowa stadionu pokazała, że miasto może na tym zarobić i jeszcze się wypromować nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Wielu było krytyków tej inwestycji, przy każdej okazji opozycja mówiła o megalomanii i wyrzucaniu pieniędzy w błoto. Tymczasem dzięki temu, że miasto ma nowoczesny stadion, będziemy gospodarzami kolejnych międzynarodowych zawodów, o randze mistrzowskiej. To oczywiście darmowa promocja, możliwość zarobku, dla wielu miejscowych przedsiębiorców, ale przede wszystkim rozwój. Bo budowa obiektów sportowych pociąga za sobą, czy wymusza rewitalizację terenów na których stadion czy basen się znajdują, modernizacje i budowę nowych dróg. 

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe