Środa, 27.03.2019

Zmarł Jan Twardowski

  • 28.02.2018, 12:24
  • Krzysztof Boguń
Zmarł Jan Twardowski
Wieloletni Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej miał 66 lat.

Poniżej zamieszczamy kondolencje Prezydenta i Rady Miasta Lublin:

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Jana Twardowskiego: wieloletniego dyrektora Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin i dyrektora Zespołu Pieśni i Tańca w Lublinie im. Wandy Kaniorowej. 

 

 

Rodzinie i Bliskim

składamy szczere wyrazy współczucia

Prezydent Miasta Lublin

oraz

Przewodniczący i Radni Rady Miasta Lublin

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pożyczka z CHARLY KERKIR
pożyczka z CHARLY KERKIR 5.03.2018, 15:11
Cześć przyjaciele
Nazywam się ALEJANDRA
Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu
Zaprosiłem cię do skontaktowania się z CHARLY KERKIR
I nie będziesz rozczarowany
To tylko sugestia
Mam pożyczkę w wysokości 84 000 Zl
dzięki temu wspaniałemu człowiekowi
Aby uzyskać więcej informacji
Odpowiedz mi krótką wiadomością
Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą
[email protected]
Autorzy CHARLY KERKIR
Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów
Potwierdzam to

Jeśli nie potrzebujesz pożyczki
Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół
dziękuję
TVP
TVP 4.03.2018, 10:19
Ponieważ na portalu dzienniknowy.pl cenzura nie puszcza tekstu w temacie "Szydercy 12", puszczamy tu. Długa przerwa od 11-ego odcinka sugeruje, że ktoś odbywał jakąś terapię gdzieś w Bydgoszczy albo Charcicach.
Tradycyjnie, również w tym odcinku szydercy plugawiący obrzucają prezydenta Piotra Głowskiego, czym akurat dysponują w końcowym odcinku przewodu pokarmowego. Jest to zazwyczaj kupa po wódce. Zasadniczym motywem programu jest wywód od 6 minuty do 11 minuty zarzucający prezydentowi kłamstwa i manipulacje. Marek Barabasz sam jest manipulantem, kłamcą. Dlatego lepiej, żeby wykazał nieco rezerwy w wydobywaniu kupy. Przypomnijmy protest świętej pamięci Stanisława Grabińskiego w lipcu 2006 przed sądem w Pile po zatruciu przez Farmutil stawu rybnego. Na program telewizji poznańskiej przybył Marek Barabasz w towarzystwie Dariusza Krupy i jakiegoś chudeusza o wyglądzie wyniszczonego narkomana. Przyniósł tablicę wykonaną – podobno spontanicznie - przez pracowników. Zawierała treści znieważające protestującego. Wcześniej podcienia i dwie kolumny sądu zostały umajone plakatami. Było ich sporo. Prezes sądu wyraził stanowcze żądanie, by więcej haseł i plakatów nie umieszczać, bo każe wszystkie usunąć. Marek Barabasz umieścił jednak dzieło swoich ludzi. Na uwagę jednego z obecnych na proteście, że prezes zabronił, Marek Barabasz odpowiedział natychmiast, że ma pozwolenie od prezesa. Po programie reportera Roberta Chodyły, Stanisław Grabiński zapytał w piśmie do prezesa, czy Marek Barabasz zwracał się do niego z postulatem umieszczenia tablicy z napisami. Prezes odpowiedział na piśmie, że Marek Barabasz nie zwracał się do niego z żadnym podaniem, czy ustną prośbą. Marek Barabasz kłamał. Dlatego niech lepiej zamilczy o innych, co akurat nie chodzą niżej klamki przed ferajną porozumienia samorządowego.

Pozostałe