Piątek, 15.02.2019

Walentynki na Zamku!

  • 13.02.2018, 13:08
  • Krzysztof Boguń
Walentynki na Zamku!
14 lutego, dzień Świętego Walentego, biskupa z Terni i męczennika, patrona zakochanych, epileptyków i chorych umysłowo. W zachodniej i południowej Europie obchodzony już w średniowieczu, w Polsce popularność zaczął zdobywać w latach 90. XX wieku.

Jak czytamy na stronie lublin.eu: "W dniu tego wyjątkowego święta Zamek Lubelski przygotował wyjątkowe niespodzianki! Zabierając 14 lutego do muzeum swoją drugą połówkę, najlepszą przyjaciółkę, przyjaciela, siostrę, brata, rodzica czy dziecko zapłacisz tylko za jeden bilet. Druga osoba zwiedzi wystawy bezpłatnie! Obowiązuje hasło „Walentynki na Zamku” to jest warunek bezpłatnego biletu dla osoby towarzyszącej - pamiętajcie o tym!"

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

źródło: www.lublin.eu

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe