Sobota, 16.02.2019

Schizofrenia polityczna, czy podwójne standardy.

  • 12.02.2018, 18:33
  • Cezary Potapczuk
hetman_-_kontra.mp4
Kiedy działacze PiS w 2014 roku alarmowali w Brukseli, że demokracja w Polsce jest zagrożona, że wybory zostały sfałszowane, to była to troska o losy Polski. Dzisiaj kiedy politycy opozycji mówią w Parlamencie Europejskim o łamaniu Konstytucji i zamachu na władzę sądowniczą, to jest to Targowica. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - mówi europoseł PSL Krzysztof Hetman

Działaczy partii rządzącej dopadła amnezja. Można mówić też o politycznej schizofrenii. Półprawdy, mijanie się z prawdą, cały arsenał takich zagrań działacze partii Kaczyńskiego zaprezentowali w trakcie obrony Ryszarda Czarneckiego, kiedyś dumnie noszącego krawat Samoobrony, a dzisiaj paradującego w barwach PiS. Czarnecki zapewniał, że nie interesują stanowiska i zaszczyty, że liczy się Polska. Tymczasem na kilka dni przed głosowaniem w sprawie odwołania ze stanowiska wice przewodniczącego Parlamentu Europejskiego słał maile, roznosił ulotki w swojej obronie. A kiedy już został odwołany, podnosił zarzut nieważności tego aktu. Powodem miały być głosy "wstrzymujące się". Tych nie brano pod uwagę. Warto dodać o czym politycy PiS milczą, że głosy "wstrzymujące się" nie były brane także pod uwagę podczas wyboru wiceprzewodniczących. Więc nikt żadnych procedur nie złamał i regulaminów nie naciągał.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Cezary Potapczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe