Sobota, 16.02.2019

Policja poszukuje. Świdnik: Poszukujemy sprawców kradzieży paliwa

  • 9.02.2018, 14:35
  • Krzysztof Boguń
Policja poszukuje. Świdnik: Poszukujemy sprawców kradzieży paliwa
Policjanci ze świdnickiej komendy poszukują sprawcy lub sprawców, którzy w grudniu 2017r. dokonali kradzieży paliwa. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt z dyżurnym świdnickiej komendy pod nr tel. 81 749 42 10 albo z najbliższą jednostką policji.

Jak informuje policja na stronie www.lubelska.policja.gov.pl: "Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zostali powiadomieni, że w grudniu na stacji paliw w Świdniku przy ul. Piaseckiej sprawcy poruszający się tym samym pojazdem tj. Renault w kolorze ciemnym, prawdopodobnie grafitowym -  dwukrotnie tankowali paliwo a następnie oddalali się z miejsca nie płacąc za nie. Okazało się, że pojazd za każdym razem posiadał inne tablice rejestracyjne pochodzące z kradzieży. Sprawcę (lub sprawców) zarejestrowały kamery monitoringu.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

    Osoby posiadające wiedzę, kim jest ta osoba lub osoby proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę pod nr tel. 81 749 42 24 lub z dyżurnym świdnickiej komendy pod nr tel. 81 749 42 10 albo z najbliższą jednostką policji. Zapewniamy anonimowość".

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe