Sobota, 16.02.2019

Sportowa Gwiazdka zebrała aż 12.500 zł.

  • 7.02.2018, 11:28
  • Krzysztof Boguń
Sportowa Gwiazdka zebrała aż 12.500 zł.
Bal charytatywny Sportowa Gwiazdka, który odbył się 03.02.2018r. w hotelu Victoria w Lublinie pozwolił na zebranie podczas licytacji kwoty, która w całości powędruje na pomoc w walce z chorbą Dawida Wiśniewskiego.

Poniżej publikujemy podsumowanie, którego dokonali organizatorzy Sportowej Gwiazdki:

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

"W zeszła sobotę bawiliśmy się w szczytnym celu na XIII balu charytatywnym ,,Sportowa Gwiazdka'', który odbył się w hotelu Victoria w Lublinie. Była to impreza zorganizowana przez Lubelski Klub Karate Tradycyjnego na rzecz małego karateki - Dawida Wiśniewskiego, który walczy z nowotworem złośliwym mózgu. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób. Atrakcji było co nie miara. Jako pierwsi swój pokaz mieli chłopaki ze Strefy Wysokich Lotów, którzy zadziwili gości różnego rodzaju akrobacjami. Ponadto mieliśmy możliwość podziwiania występu pary ze szkoły tańca ,,Sukces'', która zaczarowała nas tańcem towarzyskim. Wielka furorę zrobił pokaz pole dance (taniec na rurze), który jest dość oryginalnym tańcem. W czasie trwania zabawy swoje umiejętności prezentowała także Katrin Kargbo - karateczka i tancerka. Ponadto mieliśmy do dyspozycji darmową fotobudkę, a czas umilała nam muzyka na żywo.

Główna atrakcja balu była oczywiście aukcja pamiątek sportowych i nie tylko, na rzecz Dawidka. Mieliśmy możliwość licytowania między innymi piłki z autografem Roberta Lewandowskiego, koszulki z podpisem Tomasza Majewskiego, przepięknych obrazów, biżuterii i wielu, wielu innych wspaniałych rzeczy. Poprowadzeniem aukcji zajęli się zaprzyjaźnieni dziennikarze - Tomasz Jasina, Krzysztof Boguń i Witold Miszczak. Najwyższa wartość osiągnęła piłka z autografem Lewandowskiego - która została sprzedana za 2500 zł! W tym roku deklarowana kwota z licytacji pamiątek wyniosła aż 12 150 zł".

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe