Sobota, 16.02.2019

Ferie z TBV Start Lublin

  • 31.01.2018, 13:08
  • Krzysztof Boguń
Ferie z TBV Start Lublin
Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającymi feriami zimowymi, klub TBV Start Lublin ma ofertę skierowaną do uczniów. W najbliższy czwartek, 1 lutego w godzinach 11.30-13 odbędą się w hali Globus otwarte zajęcia koszykarskie dla młodzieży, które poprowadzi trener naszej drużyny, David Dedek. Poza treningiem, młodzież będzie mogła spotkać się z zawodnikami pierwszego zespołu, zobaczyć szatnie oraz klubowe zaplecze.

Niniejszym publikujemy zaproszenie przesłane przez Biuro prasowe MKS Start S.A Lublin :

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

"Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych na to wydarzenie. Podczas treningu obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie. Ewentualne pytania zainteresowani mogą kierować na adres [email protected] lub dzwonić pod numer telefonu 81 524 45 10.

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 4 lutego, o godzinie 12.40 TBV Start Lublin zmierzy się w hali Globus z Asseco Gdynia. Z okazji ferii zimowych organizujemy promocję na bilety na ten mecz w sprzedaży stacjonarnej. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (licea, technika i zawodówki) mogą nabywać wejściówki na niedzielne spotkanie a w cenie 5 zł. Warto podkreślić, że promocyjne ceny nie obowiązują przy zakupie biletów w Internecie. Tańsze karty wstępu można natomiast kupić do piątku 2 lutego w godzinach 9-16, w siedzibie klubu przy ulicy Montażowej 16. By to uczynić, trzeba okazać ważną legitymację szkolną. Promocja będzie także obowiązywać w dniu meczu w kasach hali Globus.

Przed niedzielnym meczem, serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli mediów na spotkanie z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym TBV Startu Lublin, którzy będą do Państwa dyspozycji w hali Globus, w środę, 31 stycznia o godzinie 13.30, tuż po treningu ".


 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe