Sobota, 16.02.2019

Policja informuje: Tragiczny pożar w Wąwolnicy

  • 26.01.2018, 11:06
  • Krzysztof Boguń
Policja informuje: Tragiczny pożar w Wąwolnicy
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w Wąwolnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru był nieszczelny piec kaflowy, którym ogrzewane było mieszkanie. Na skutek zaczadzenia zmarł 60-letni mieszkaniec domu. Policjanci z Nałęczowa, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Jak czytamy na stronie www.lubelska.policja.gov.pl: "We wtorek około godz. 03:00 dyżurny puławskiej jednostki został powiadomiony o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym w Wąwolnicy. Zapach dymu poczuła kobieta mieszkająca piętro niżej. Powiadomiono straż pożarną. Strażacy, którzy weszli do mieszkania znaleźli w nim nieprzytomnego mężczyznę. Jak się okazało, był to 60-letni mieszkaniec tego domu. Niestety, nie udało się go uratować. Mężczyzna, najprawdopodobniej zmarł w wyniku zaczadzenia. Wyjaśni to sekcja zwłok. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pożaru był nieszczelny przewód kominowy w piecu kaflowym, którym ogrzewane było mieszkanie. Policjanci z Nałęczowa, pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia " .

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe