Sobota, 16.02.2019

XII edycji projektu Marka Lubelskie. Zgłoś swoją firmę*

  • 24.01.2018, 14:45
  • Krzysztof Boguń
XII edycji projektu Marka Lubelskie. Zgłoś swoją firmę*
Do projektu Marka Lubelskie zapraszani są przedsiębiorcy z województwa lubelskiego. Organizatorzy projektu, który promuje najsilniejsze, a zarazem najbardziej prestiżowe marki województwa lubelskiego zapraszają do zgłaszania swoich firm. Certyfikat Marka Lubelskie czeka, zgłoś swoją firmę już dziś!

Już 60 przedsiębiorstw z województwa lubelskiego posiada certyfikat Marka Lubelskie. Są to firmy zarówno z branży spożywczej, medycznej, usługowej, budowlanej, odzieżowej, jak i branży IT. Do grona firm posiadających certyfikat Marka Lubelskie dołączają każdego roku kolejne prestiżowe przedsiębiorstwa z naszego regionu. Podczas ubiegłorocznej Gali przyznano 11 certyfikatów Marka Lubelskie m.in. Farbotka, Cekobud, Fruvitaland, SM Michowianka.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca marca. Tegoroczna Gala wręczenia certyfikatów Marka Lubelskie odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku w Targach Lublin S.A. w Lublinie. 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem programu promocyjnego Marka Lubelskie oraz  do wysyłania formularzy zgłoszeniowych. Wszystkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne tutaj.

* Źródło: www.lubelskie.pl

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe