Sobota, 23.03.2019

Przyroda w obiektywie lubelskich fotografów

  • 22.01.2018, 11:29
  • Krzysztof Boguń
Przyroda w obiektywie lubelskich fotografów
Kolejna wystawa Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody odbędzie się 24 stycznia w Dzielnicowym Domu Kultury „Czechów”. Zobaczymy ponad 40 zdjęć pokazujących to co w przyrodzie najpiękniejsze. Wernisaż już 24 stycznia o godz. 18.00 w galerii „Pod Schodami” w Dzielnicowym Domu Kultury „Czechów” ul. Kiepury 5.

Jak piszą sami o sobie: "Stało się już tradycją, że w styczniu fotografowie stowarzyszeni w Okręgu Lubelskim ZPFP prezentują swoje najnowsze dokonania szerszej publiczności. Tegoroczna edycja wystawy fotografii „Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów” ukazuje szeroki wachlarz zainteresowań Autorów. Od niewielkich owadów ukrytych wśród kwiatów i traw po monumentalne skały wybrzeża oceanu. Od scenek rodzajowych z życia ptasiej rodziny po abstrakcyjne wzory stworzone przez puch kielichowy kozibrodu. Oglądając wystawę przekonamy się, że nawet zwiędłe liście i warstwa lodu na bagnie mogą stać się atrakcyjnym motywem fotografii.

Autorzy prac zapraszają do wspólnej wędrówki w krainie naturalnego piękna.

Wernisaż odbędzie się 24 stycznia o godz. 18.00 w galerii „Pod Schodami” w Dzielnicowym Domu Kultury „Czechów” ul. Kiepury 5.

Autorzy zdjęć:

Maja Celuch

Michał Fandysz

Leszek Grygorczuk

Grzegorz Jankowski

Tomasz Kiecana

Bożena Komorowska

Waldemar Komorowski

Marta Krawczyk

Marek Lach

Jolanta Małyska

Jerzy Maśkiewicz

Tomasz Miszczyszyn

Łukasz Niewiadomy

Beata Nowakowska

Tomasz Pałka

Anna Sękowska

Marek Skórski

Robert Woś

Małgorzata Wiącek

Emilia Zabielska-Mendyk

Joanna Zaremba

Związek Polskich Fotografów Przyrody jest ogólnopolskim stowarzyszeniem twórczym skupiającym ponad 500 aktywnych fotografów łączących pasję fotograficzną z podziwem i szacunkiem dla natury. Celem Związku jest wszechstronny rozwój fotografii przyrodniczej i jej upowszechnianie, propagowanie piękna przyrody i uczestnictwo w ochronie środowiska.

Okręg Lubelski zrzesza obecnie 28 członków, którzy regularnie spotykają się w Dzielnicowym Domu Kultury „Czechów” dyskutując o swoich pracach i wymieniając się doświadczeniami".

Zapraszamy na stronę internetową Okręgu http://zpfp.pl/okreg-lubelski

oraz na profil na FB https://www.facebook.com/OL-ZPFP-495270880528141/

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe