Lubelska policja informuje: Groźne zdarzenie w Borowicy k/ Krasnegostawu

  • 18.01.2018, 11:08
  • Krzysztof Boguń
Lubelska policja informuje: Groźne zdarzenie w Borowicy k/ Krasnegostawu
Pojazd marki Citroen, którym podróżowało małżeństwo z Rejowica Fabrycznego, wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia i po raz kolejny apelują do kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozwagę i ostrożność.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszej nocy tuż przed północą w miejscowości Borowica. Kierujący samochodem osobowym marki Citroen, 50-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał do rowu, a następnie przewrócił się na bok. Kierujący i podróżująca z nim żona zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, iż dostali ogólnych potłuczeń. Badanie alkomatem wykazało, iż był trzeźwy. Krasnostawscy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia. Nie wykluczone, iż doszło do niego z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

Okres zimowy, to szczególnie trudny czas dla kierowców. Zmienna aura, opady śniegu czy oblodzenie to tylko niektóre z czynników utrudniających poruszanie się po drogach. Jazda z nadmierną prędkością, to wciąż główna przyczyna ostatnich zdarzeń drogowych na terenie naszego powiatu. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozwagę i ostrożność na drodze. 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe