Tragiczny wypadek w Hrubieszowie

  • 27.11.2017, 12:56
  • Krzysztof Boguń
Tragiczny wypadek w Hrubieszowie
Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj po godzinie 19:00 przy ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59-letnia kobieta przechodząca przez jezdnię została potrącona przez nadjeżdżający pojazd osobowy. Piesza w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarła. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Jak podaje policja: " Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godzinie 19:00 przy ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 59-letnia hrubieszowianka, która prawdopodobnie przechodziła przez jezdnię została potrącona przez pojazd osobowy. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku.

   Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, jednak piesza w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarła. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Na miejscu wypadku wykonano także czynności z udziałem biegłego z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci zabezpieczyli także monitoring. Obecnie do sprawy zatrzymano jedną osobę, która przebywa obecnie w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pomoże wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia ".

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JAANNA
JAANNA 27.11.2017, 23:37
PRAWDOPODOBNIE? PRZEZ MOMENT W LUBELSKIEJ PRASIE BYŁO WIDEO, A TERAZ NIE MA. DLACZEGO?

Pozostałe