Bene Meritus Terrae Lublinensi - odsłona XIII edycji wyjątkowego kalendarza

  • 23.11.2017, 10:04
  • Cezary Potapczuk
cafe_kalendarz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jest to wspólna inicjatywa Agencji Reklamowej Vena Art i drukarni Intrograf. Za każdym razem ma na celu promocję Lubelszczyzny jako miejsca, w którym na wielu płaszczyznach odnosimy sukcesy.

Kalendarz na rok 2018 prezentuje nasz region widziany z lotu ptaka. Zdjęcia mogą zaskakiwać, bo rzadko mamy okazję podziwiać miejsca, które znamy z takiej perspektywy - mówią Piotr Taracha z Intrografu i Andrzej Jachim z Veny Art. Ale kalendarz to nie wszystko. Prezentacji jego ekskluzywnej edycji będzie towarzyszyło równie ważne wydarzenie. Kapituła złożona z przedstawicieli lubelskich mediów wybierze osoby, które działają na różnych płaszczyznach, w różnych dziedzinach. Dzięki nim Lublin i Lubelszczyzna znane są w kraju i na świecie, jako miejsca wielu dokonań z dziedziny kultury i nauki. Każda z wyróżnionych osób otrzyma tytuł „Bene Meritus Terrae Lublinensi” oraz  kalendarz Veny Art & Intrografu. Uroczysta gala odbędzie się siódmego grudnia.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe