Policja: Nie zauważył traktora

  • 27.09.2017, 10:55
  • Krzysztof Boguń
Policja: Nie zauważył traktora
Dziś przed godziną 6.00 dyżurny komendy w Łukowie otrzymał powiadomienie o wypadku w Karwowie. Kierujący samochodem marki Volkswagen Golf 53-latek z gminy Łuków uderzył w tył Ursusa, do którego dołączone były brony.

Siła uderzenia była tak duża, że obydwa pojazdy obróciły się na jezdni o 180°. Wstępnie mundurowi ustalili, że w ciągniku rolniczym włączone były światła, a kierujący osobówki najprawdopodobniej nie zauważył jadącego przed nim traktora.

   W wyniku tego zdarzenia obydwaj kierujący doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście okazało się, że życiu i zdrowiu uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.

   Teraz policjanci prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności zaistniałego zdarzenia drogowego, sprawdzą między innymi z jaką prędkością jechał kierujący volkswagenem.

   Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg, a w szczególności do tych którzy by wykonać prace polowe muszą poruszać się po jezdni. Osoby te powinny zadbać o swe bezpieczeństwo, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami wyposażyć w stosowne oznakowanie i oświetlenie swoje pojazdy. Wszyscy użytkownicy dróg oprócz stosowania się do obowiązujących przepisów powinni kierować się zasadami zdrowego rozsądku. To od nas samych zależy bezpieczeństwo na drodze.

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe