Niedziela, 20.10.2019

Wracamy do gry: szczegóły

  • 15.09.2017, 20:56 (aktualizacja 16.09.2017, 14:21)
  • Redakcja
Wracamy do gry: szczegóły
Z ogromną przyjemnością możemy potwierdzić informację, że sponsor tytularny lubelskiej drużyny: Speed Car - stacje kontroli pojazdów, dowiedziawszy się o problemach związanych ze zgodą na transmisję niedzielnego spotkania, postanowił wesprzeć finansowo telewizję Lubelska.tv. 

Zarząd GTM Start Gniezno do tej pory nie odpowiedział na Naszą dzisiejszą ofertę, dlatego po wsparciu, które zadeklarowała firma Speed Car możemy śmiało napisać: TELEWIZJA LUBELSKA.TV PRZEPROWADZI BEZPOŚREDNIĄ TRANSMISJĘ Z NIEDZIELNEGO SPOTKANIA. Wsparcie, którego udziela telewizji firma Speed Car oraz inni sponsorzy tego meczu pozwalają Nam rozpocząć przygotowania do tego najważniejszego meczu żużlowego w 2017 roku w 2 Polskiej Lidze Żużlowej.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy do tej pory wsparli Nas w relacjach na żywo a także z ogromną satysfakcją dziękujemy firmie Speed Car - stacje kontroli pojazdów, dla której lubelscy kibice żużlowi są najważniejsi: "Jesteśmy głęboko przekonani, że kibice, którzy nie mogą pojechać do Gniezna w pełni zasługują, aby zobaczyć to widowisko". Dziękujemy firmom, które wsparły Nas w realizacji transmisji  HAWA Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin czyli: PERŁA - Browary Lubelskie, SKOK im. Z. Chmielewskiego, Zdzichtex, Power Duck, 3THERMO, Małe Delikatesy - sieć sklepow spożywczo-monopolowych, Urząd Miasta Lublin, MOSiR Lublin, forBET, CARTMAX, AUTORUD STALOWA WOLA. 

Równocześnie dziękujemy lubelskim kibicom, którzy po opublikowaniu informacji o trudnościach ze zgodą na transmisję meczu, postanowili walczyć  o to by sportową rywalizację mogli przeżywać kibice nie tylko na trybunach stadionu przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie. Wiemy, że nie każdy będzie mógł pojawić się osobiście w pierwszej stolicy Polski, dlatego dziękujemy za tak silne zaangażowanie w walce o awans drużyny Speed Car Motor Lublin do wyższej klasy rozgrywkowej.

Pragniemy zaznaczyć, że kwota, którą udało Nam się zebrać pozwala na zgodę transmitowania spotkania na żywo. Dlatego mecz będzie nadawany w systemie PPV. Kwota za jaką będzie można wykupić dostęp będzie zdecydowanie niższa od poprzednich. Jest to 11 zł netto płatne w dwóch formach: PayPal oraz sms.

Niestety, nie jesteśmy w stanie zorganizować strefy kibica. Co oczywiste, ma to związek z brakiem decyzji zarządu GTM Start Gniezno i w tak krótkim czasie niemożliwością jest zorganizowanie takiego projektu. Dodatkowo, jutro zapowiadane są opady deszczu w Lublinie.

Mecz rozpoczyna się o godzinie 16:15, natomiast transmisja rozpocznie się o 15:45.

Wszyscy walczymy o awans.
 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibic z Polski
Kibic z Polski 16.09.2017, 20:36
Jak jest tylu sponsorow to juz mogliscie dac za darmo... na miescu tych sponsorow wolalbym dac zlecenie innej internetowej tv, ktora dalaby to na cala Polske. Reklama o wiele wieksza! Lipa. Zydy jestescie.
ewaewaewa
ewaewaewa 17.09.2017, 10:22
Kibicu - jak będziesz na miejscu innej internetowej tv -to będziesz WSZYSTKO ROBIŁ ZA DARMO - OK?
A teraz to ty jesteś lipa i i facet bez 15,00 zł przy duszy.
jacek_samolej
Jack 16.09.2017, 23:30
Chlopie za darmo to mozna dostac w gębę, jak cie nie stać na 11 zeta to nie to i na inną tv pevnie tez, masz w domu pewnie naziemna ,pewnie byś chciał ayb tvp1 transmisje zrobila bo wtedy za darmoche byś obejrzał xd
tikko
tikko 16.09.2017, 12:43
gdzie można wykupić transmisje sms???
Stiven
Stiven 16.09.2017, 11:18
Jakie haslo sms prosze o pomoc?
ewaewaewa
ewaewaewa 16.09.2017, 12:43
Poczekaj spokojnie, pewnie wkrótce tv poda link i będzie można zapłacić albo SMS,em albo przelewem. Niezaleźnie od formy opłaty otrzymujesz hasło.
Próbowałam dzwonić, nikt nie odbiera, pewnie dopracowują szczegóły.
Mateo z żoną
Mateo z żoną 16.09.2017, 09:21
Dziękujemy Speed Car, dziękujemy Lubelska Tv.
To byłoby nieludzkie, pokazywać wszystkie mecze, a najwaźniejszego nie.


tikko
tikko 16.09.2017, 00:30
dziękujemy,dziękujemy!!!
Cinek
Cinek 15.09.2017, 23:17
Oby nie było tak jak z Ostrowem. Na początku tańce i chulanki. Nie ważne ile ważne żeby była. Pozdrawiam Fanów.
Szymek
Szymek 15.09.2017, 23:07
Ewaewaewa a coto za zorganizowana akcja na czubach? ;)
ewaewaewa
ewaewaewa 15.09.2017, 23:36
Nie, nie, żadna zorganizowana akcja.
Prywatne, domowe oglądanie w grupce kibiców.
szymek
szymek 16.09.2017, 15:37
macie jeszcze miejsca ?;) w tej grupie ?:)
Speedway
Speedway 15.09.2017, 22:33
Najważniejsze, że transmisja będzie. Brawa i wielkie dzięki dla osób, które to umożliwiły. Szacun.
Motorowiec z LKR
Motorowiec z LKR 15.09.2017, 22:23
Kiedy i gdzie się płaci????????????????? Ja chce już oglądac Mecz!!!!!!!!!!!
;)
;) 15.09.2017, 22:26
z tego co mi wiadomo to mecz w niedziele ;)
ozaralski
ozaralski 15.09.2017, 22:06
Co się tak ***ie??? "Za ile" "powinna być darmowa". Szkoda Wam 17 pln???? Zaproście znajomych, zróbcie zrzutkę i przestańcie płakać...
Irek
Irek 15.09.2017, 21:57
Dziękuję
irbin
irbin 15.09.2017, 21:56
Co was uje to obchodzi? upa piecze? Co za cioty. Ważne że transmisja będzie.
nibri
nibri 15.09.2017, 22:01
Ciebie chyba upa piecze edale w upe grzany. Nie obrażaj ludzi tylko ssij, ssij i nie trać czadu na pisanie głupot ...
irbin
irbin 15.09.2017, 22:16
Widzę że pedała ruszyło :)
nirbi
nirbi 15.09.2017, 22:42
Niestety, nie jestem twojej orientacji...:)
irbin
irbin 15.09.2017, 23:06
Więc miałem rację PEDAŁ J***NY
Motor Fan
Motor Fan 15.09.2017, 23:12
Ssij cioto, ssij... Nie każdy tak jak ty jest pedalem. Do tego ...ebanym...
Motor Fan
Motor Fan 15.09.2017, 21:54
Sponsorzy zrobili ukłon w stronę kibiców. Czas na gest ze strony lubelskiej.tv również dla kibiców. W końcu "Wszyscy walczymy o awans". A nie o kasę mam nadzieję...
ozi
ozi 15.09.2017, 21:49
Dzieki
ewaewaewa
ewaewaewa 15.09.2017, 21:37
A czy to nie jest tak, że Speed Car zapłacił Startowi Gniezno za możliwość przeprowadzenia transmisji?
W takim układzie koszt transmisji leży nadal po stronie Lubelskiej.tv. - dlaczego miałoby być za darmo?
Motor Fan
Motor Fan 15.09.2017, 21:48
A czy to nie jest tak, że sponsorzy pokryli koszty transmisji i tym samym lubelska.tv nie poniesie ŻADNYCH kosztów z nią związanych ? Dlatego powinna być darmowa...
Paweł
Paweł 15.09.2017, 22:05
sponsorzy pokryli wymagania klubu z gniezna aby telewizja mogła wjechać na stadion ( z tego co pamietam to gneizno zażądało 5 tysiecy i tam jakiś wywiadow z politykami )
ewaewaewa
ewaewaewa 15.09.2017, 21:55
A jesteś pewien, że jest tak jak piszesz?
Gdzie moźna znależć takie info Motor Fanie?
MF
MF 15.09.2017, 21:59
A skąd pewność, że twoja interpretacja jest trafna? Droga ewaewaewa
ewaewaewa
ewaewaewa 15.09.2017, 22:11
Przeczytaj dokładnie ostatnią informację lubelskiej, wydaje mi się, że to ja dobrze zrozumiałam.
Jeśli nie będziesz mógł wykupić transmisji, zapraszam do nas na Czuby na Rycerską.Obejrzymy w dużym gronie.
MF
MF 15.09.2017, 22:38
Dziękuję za zaproszenie i proszę mi wierzyć, że nie miałem niczego złego na myśli. Być może to ja źle zrozumiałem przekaz. Najważniejsze żeby nasz Motor wywalczył awans. A zatem mimo różnicy zdań wypada podziękować tym, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć mecz.
ewaewaewa
ewaewaewa 15.09.2017, 22:49
Wszystkich nas zjadały nerwy, więc wszystko rozumiem.Obyśmy w tak dobrych nastrojach żegnali niedzielę jak dzisiejszy piątek :D
polać jej
polać jej 15.09.2017, 21:46
dokładnie !
yokash
yokash 15.09.2017, 21:36
śmieszna telewizja nie potrafi zainwestować 5k na poczet przyszłych zysków, wszystko musi im się należeć za darmo... minimalnie stawiam ze 1000 osób wykupi PPV za 17 zł = 17000 zysku - i proszę mi tu nie mówić o kosztach bo pracownicy na etacie w telewizji - koszty dojazdu, obiadu itp
motor
motor 15.09.2017, 21:45
17 zł brutto , z czego sms zabiera z tego co wiem ponad 50 % a przelewy może troche mniej ale nieznacznie
Motor Fan
Motor Fan 15.09.2017, 21:22
Skoro sponsorzy sfinansowali transmisję to oczywiste chyba jest, że transmisja będzie w otwartym paśmie lubelska.tv i całkowicie darmowa prawda?
Piotr
Piotr 15.09.2017, 21:29
Raczej nie. I tak sukces że będzie.
Trzymamy kciuki za koziołki
M
M 15.09.2017, 21:17
to teraz docencie Nas kibiców Motoru darmową transmisją, bo to my głównie będziemy oglądali,,... tak tak te 12 tys co było na stadionie
motor
motor 15.09.2017, 21:19
te 5 tysi to jest kasa dla gniezna a nie dla telewizji !
Speed car
Speed car 15.09.2017, 21:50
Potwierdzam dla Gniezna za mozliwosc transmisji meczu.
Sylwia
Sylwia 15.09.2017, 21:17
Świetnie, jestem prz3szczęśliwa
Motor
Motor 15.09.2017, 21:16
W imieniu kibiców proszę o strefe kbica !
motor
motor 15.09.2017, 21:20
strefa kibica zorganizowana w jeden dzień ? bez szans !
B
B 15.09.2017, 21:32
Żaden problem jak się chce, a w tym sezonie klubowi, sponsorom i lubelskiej tv ewidentnie się chce :)
MOTOR
MOTOR 15.09.2017, 21:44
w jeden dzień nie załatwi ludzi do obsługi , miejsca na strefe ogólnie jeden dzień to mało czasu ale jeżeli się uda to chętnie przyjdę
1 liga dla start gniezno TA ! KI ! H U J

Pozostałe