Kraśnicki starosta nagrodził sportowców

  • 16.03.2015, 17:15
  • Jacek Michalczyk
nagrody starosty kraśnickiego dla najlepszych sportowcow
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Kraśniku po raz kolejny wręczone zostały Nagrody Starosty Kraśnickiego dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe, dla trenerów oraz działaczy sportowych za 2014 rok. Ponadto odbyło się rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2014 roku Powiatu Kraśnickiego.

65 zawodników, 18 trenerów oraz działacz sportowy odebrało w miniony piątek nagrody oraz podziękowania za osiągnięcia i działalność sportową, Nagrody przyznał Starosta Kraśnicki. Spotkanie odbyło się w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku. Na co dzień w dresie i krótkich spodenkach, dzisiaj elegancko pod krawatem. Nagroda Starosty Kraśnickiego to nie tylko dyplom - to także gratyfikacja finansowa. W tym roku  na nagrody Powiat Kraśnicki przeznaczył ze środków własnych łączną kwotę w wysokości 40.936 zł.

Jacek Michalczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe