"Lepiej grać niż ćpać", czyli "Solo Życia 2017"

  • 02.08.2017, 15:33 (aktualizacja 06.09.2017, 17:32)
  • Redakcja
"Lepiej grać niż ćpać", czyli "Solo Życia 2017"
Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 26 sierpnia w studiu Polskiego Radia w Lublinie o godzinie 16. Wstęp jest bezpłatny.

Festiwal jest skierowany głównie do uzdolnionych instrumentalistów. Organizacja tego eventu bazuje na trzech składowych: konkursie, koncertach oraz jam session. W konkursie biorą udział młodzi instrumentaliści, którzy są oceniani przed profesjonalne jury. Zwycięzca otrzymuje nagrodę finansową, akcesoria muzyczne oraz dostaje możliwość by skonfrontować swoje umiejętności z branżą muzyczną.

Koncerty skierowane są głównie do mieszkańców oraz przyjezdnych. Po ich zakończeniu odbywa się jam session, gdzie uczestnicy konkursów oraz artyści występują wspólnie na scenie i demonstrują swoje walory muzyczne.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe