Ruszyła internetowa sprzedaż karnetów na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018!

  • 24.07.2017, 12:43
  • Krzysztof Boguń
Ruszyła internetowa sprzedaż karnetów na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018!
Karnety, które obowiązywać będą na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (8 spotkań) nabywać można obecnie za pośrednictwem strony internetowej: www.bilety.motorlublin.eu

Z otrzymanych informacji ze strony klubu wynika, że "stacjonarna sprzedaż karnetów w Lombardach Amsterdam oraz siedzibie klubu prowadzona będzie od jutra (wtorek, 25 lipca) od godz. 14:00.

Informujemy, iż przy zakupie karnetu nie jest wymagana Karta Kibica Motoru Lublin. Osoby, które nie posiadają karty otrzymują papierowy karnet (przy zakupie przez internet karnet przesyłany jest mailowo w formacie .pdf do własnego wydruku), który umożliwia wejście na wszystkie mecze. Osobom, które posiadają Kartę Kibica Motoru Lublin, karnet dodatkowo wgrywany jest automatycznie na kartę, której używać można do wejścia na stadion.

Ponadto poznaliśmy godzinowy terminarz domowych meczów Motoru w rundzie jesiennej 2017. Szczegóły dostępne są na

stronie: http://motorlublin.eu/2017/07/24/godzinowy-terminarz-domowych-meczow-motoru-w-rundzie-jesiennej-2017/   ".

 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe