Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dobroczynności

  • 06.08.2017, 13:02
  • Krzysztof Boguń
Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dobroczynności
Fundacja Krok Do Marzeń już po raz szósty wraz ze Stowarzyszeniem OAKP organizuje na boisku w wąwozie przy ul. Lwowskiej Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dobroczynności. Turniej ten odbędzie się 2 września 2017 roku.

Akcja charytatywna jest organizowana dla podopiecznego  Fundacji 2- letniego Bartka Majewskiego, który zmaga się z przepukliną oponowo–rdzeniową, porażeniem strun głosowych oraz wodogłowiem. Akcja ma na celu zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację dla Bartka gdyż one przewyższają możliwości finansowe jego rodziców. Koszt takiej rehabilitacji to 1000 złotych miesięcznie. Lubelska.tv wspiera ten szczytny cel niesienia pomocy Bartkowi.

Turniej skierowany jest do drużyn amatorskich z Lublina i okolic. Celem pierwszorzędnym turnieju jest pomoc 2- letniemu Bartkowi a także aktywizacja mieszkańców poprzez aktywność fizyczną oraz pomaganie przez sport.

 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe