Media- Marketing- Marka: Lubelski Klub Biznesu organizuje konferencję

  • 27.06.2017, 13:42
  • Konrad Sławiński
Media- Marketing- Marka: Lubelski Klub Biznesu organizuje konferencję
W najbliższy piątek 30 czerwca między godziną 9 a 15 w EcotechComplex w Lublinie Lubelski Klub Biznesu organizuje III Konferencję z cyklu Media- Marketing- Marka pt. "Nowoczesne Trendy Marketingowe".

Konferencja adresowana jest do wszystkich, którym zależy na rozwoju własnych przedsiębiorstw, budowaniu marek, wzroście sprzedaży produktów i usług.  Powiedzenie "wyróżnij się lub zgiń" nie tylko jest wciąż aktualne, ale z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Rynek ulega dynamicznym przemianom, a biznes musi za nimi nadążać. Wspomaga go w tym marketing, dziedzina zarządzania, której zadaniem jest optymalne wykorzystywanie możliwości, jakie stwarza rozwój technologii informacyjnych. Żyjemy w czasach komunikacji totalnej, w których wygra ten, kto w porę skorzysta z najbardziej efektywnych sposobów dotarcia do potencjalnego odbiorcy.

 Co robić? Od czego zacząć? Na te pytania odpowiedzą zaproszeni na Konferencję eksperci.  Dowiemy się od nich między innymi:

●       Jak tworzyć dobrą strategię content marketingową.

●       Co to są kreatywne formy reklamy.

●       Jak zapewnić dobrą dystrybucję treści (social media, native advertising) i spójną obecność marketingową w wielu mediach (omnichannel).

●       Jak zainteresować kupujących swoim produktem na Facebooku i jak generować ruch na stronie z portali społecznościowych?

 

Konrad Sławiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe