Kabaret Moralnego Niepokoju w Lublinie: mamy bilety

  • 25.05.2017, 11:21
  • Redakcja
Kabaret Moralnego Niepokoju w Lublinie: mamy bilety
29 maja w poniedziałek w Chatce Żaka odbędą się dwa występy znanego w całym kraju kabaretu. Umożliwiamy Państwu wygranie dwóch podwójnych wejściówek na występ o godzinie 17:30 oraz 20:30.

By wygrać podwójną wejściówkę (na wybrany spektakl) należy odpowiedzieć na pytanie pod tym postem w komentarzu na stronie internetowej www.lubelska.tv. A pytanie brzmi: Jak nazywał się program prezentowany przez Kabaret Moralnego Niepokoju z 1997 roku? Odpowiedzi prosimy sygnować imieniem oraz nazwiskiem.

"Maj zaczyna się we wtorek".
Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz "Maj" ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku).

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Redakcja
Redakcja 25.05.2017, 14:40
Błyskawiczna odpowiedź, czyli pytanie nie okazało się takie trudne ;) Zwycięzcy to Joanna Bitkowska oraz Aleksander Orlik. Panią Joannę zapraszamy na spektakl o godzinie 17:30 a Pana Aleksandra o godzinie 20:30. Wejściówki są do odebrania w Chatce Żaka przed rozpoczęciem występu. Gratulujemy serdecznie ;).
Joanna Bitkowska
Joanna Bitkowska 25.05.2017, 12:18
Parada uniesień, czyli metafizyka na świeżym powietrzu- jeden z pierwszych występów telewizyjnych kabaretu - 1997
Aleksander Orlik
Aleksander Orlik 25.05.2017, 12:11
Parada uniesień, czyli metafizyka na świeżym powietrzu

Pozostałe