Łączy nas Motor. Motor, Motor, Motor...

  • 25.04.2017, 11:08
  • Krzysztof Boguń
laczynasmotor2404.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W przededniu objęcia stanowiska prezesa p. Leszek Bartnicki był oszczędny w deklaracjach. Nie obiecywał gruszek na wierzbie. Cóż kiedy same teraz wyrosły..

.Lubelskiej drużynie należy się doping. Wygrała wszystkie spotkania w rundzie wiosennej rozegrane do tej pory. W programie rozmawiam z Prezesem Motoru Lublin p. Leszkiem Bartnickim i fizjoterapeutą p. Pawłem Cichockim. Pan Prezes nadal oszczędnie deklaruje, a fizjoterapeuta z właściwą sobie skromnością pomija własne zasługi. Wypada jednak powiedzieć na 9 kolejek przed końcem rozgrywek, że ...po słabej rundzie jesiennej Motor liczy się w walce o II ligę...zapraszam Krzysztof Boguń

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
T
T 26.04.2017, 18:40
Stali Rzeszów chyba.....

Pozostałe