Lubelska Akcja Charytatywna

  • 10.04.2017, 12:04 (aktualizacja 10.04.2017, 14:19)
  • Krzysztof Boguń
made_in_lublin.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W akcji wykorzystywany jest potencjał artystyczny uczestników w celu zbierania środków dla instytucji i organizacji zajmujących się działalnością społeczną. Są to hospicja, domy opieki, placówki opiekuńcze. W akcję zaangażowani są ludzie nauki i kultury, a także lokalnego biznesu.

Dziś w programie Made in Lublin gościmy profesor Zofię Bernatowicz kierownika Zakładu Muzyki Rozrywkowej Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, dr Jacka Sobczaka i przedsiębiorcę Kazimierza Gajka. Porozmawiamy o początkach projektu, o tym kiedy podjęto decyzje o jego cykliczności i kto w akcję jest zaangażowany. Zapraszam Cezary Potapczuk

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe