Środa, 16.10.2019

TFL 11 Slava Republic za nami - WYNIKI !

  • 01.04.2017, 00:23 (aktualizacja 02.04.2017, 01:46)
  • Rafał Pop
tfl11.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Walki o pas mistrzowski TFL:

93 kg: Michał Oleksiejczuk pokonał Charlesa Andrade przez KO (prawy podbródkowy) w rundzie pierwszej 
84 kg: Cezary Kęsik pokonał Mateusza Ostrowskiego przez TKO (uderzenia w stójce) w rundzie drugiej

Extrafight:

68 kg: Sebastian Kotwica pokonał Martinsa Guilherme jednogłośną decyzją sędziów

Pozostałe:

70 kg: Krystian Blezień pokonał Mariusza Skwarka przez TKO (uderzenia w stójce) w rundzie drugiej
70 kg: Marek Wrzaszcz pokonał Artura Pawlika przez poddanie (balacha) w rundzie trzeciej

Walki semi-pro:

77 kg: Marcin Skrzek pokonał Pawła Lisiewskiego jednogłośną decyzją sędziów
77 kg: Vitaly Dżus pokonał Mariana Strusa jednogłośną decyzją sędziów
58 kg: Natalia Matląg pokonała Adriannę Stańkowską jednogłośną decyzją sędziów

 

 

Wyniki ważenia:

Walka o pas mistrzowski TFL:
93 kg: Michał Oleksiejczuk (93,4) vs Charles Andrade (92,8)

Walka o pas mistrzowski TFL:
84 kg: Cezary Kęsik (84,1) vs Mateusz Ostrowski (84,1)

EXTRA FIGHT:
68 kg: Sebastian Kotwica(68,8) vs Martins Guilherme (68,6)

Pozostałe:
70 kg: Mariusz Skwarek (69,7) vs Krystian Blezień (70,2) 
70 kg: Marek Wrzaszcz (69,8) vs Artur Pawlik (69,5)

SEMI-PRO:
77 kg: Marcin Skrzek (76,5) vs Paweł Lisiewski (76,5) 
77 kg: Marian Strus (77,2) vs Vitaly Dżus (76,7) 
58 kg: Adrianna Stańkowska(60.4) vs Natalia Matląg (57,6)

Rafał Pop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe