Lubelska.tv: To już 17 lat z Wami

  • 23.03.2017, 13:13 (aktualizacja 24.03.2017, 15:51)
  • Redakcja
Lubelska.tv: To już 17 lat z Wami
Lubelska.tv to telewizja, która jest współtwórcą jakości lubelskich mediów, a co najważniejsze, promuje ją w całej Polsce. Doświadczenie na rynku medialnym zdobywaliśmy przez 17 lat jako Telewizja Kraśnik. Przez 17 lat byliśmy blisko problemów i wydarzeń dotyczących okolic Kraśnika.  Dojrzewaliśmy do decyzji by być blisko mieszkańców, ich problemów i najważniejszych wydarzeń na terenie całej Lubelszczyzny. I to się udało, dzięki Wam.

Ekspansja Naszych możliwości nastąpiła w 2015 roku, Lubelska.tv zaczęła być dostępna dla całego województwa.

Nasze transmisje na żywo, relacje, a przede wszystkim informacje serwowane  mieszkańcom w sposób, który zaproponowaliśmy, okazały się z Waszą pomocą potrzeby również w całej Polsce.

Od pewnego czasu Naszą pracę doceniły firmy świadczące usługi medialne dostępne w całej Polsce.

Dzięki temu możecie Nas oglądać na platformach: UPC, Netia, Multimedia, Korbank, EVIO, Jambox i InstalNET, SM Metalowiec czy Zoom.tv (nadawany w Polsacie Cyfrowym, DVB-T,  Vectra  ). Podjęliśmy współpracę z wiodącymi portalami internetowymi jak Wirtualna Polska czy Onet.

Tak liczna współpraca pozwoliła nam być dostępnym również dla Polaków za oceanem zamieszkujących Chicago czy Waszyngton. Tam również Lubelska.tv rozsławia Lubelszczyznę.

Transmitowaliśmy na żywo wyjątkowe koncerty: Carlosa Santany, Zespołu Mazowsze, Avicii. Byliśmy tam gdzie działy się najważniejsze wydarzenia sportowe: Mistrzostwa Polski w Drifcie, Mistrzostwa Polski w Sprintach XCE.

Do naszego studia zaproszenia przyjmują znani politycy, artyści czy sportowcy. Programy autorskie: HotSport, Kulutralnik, Wieczorek przy mikrofonie czy Kontrapunkt pozwalają odbiorcom poznać strukturę zagadnienia.

Lubelska.tv to telewizja, która przez tyle lat zdążyła się wpisać w kanon mediów lokalnych, a teraz skutecznie zaznacza swoją obecność w Polsce i na świecie.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe