Kulturalnik - Lata 20., lata 30. ...czyli niecodzienna sesja pod wschodnią granicą

  • 18.03.2017, 23:52 (aktualizacja 19.03.2017, 21:53)
  • Alina Pospischil
kulturalnik_20170310_odc9_enkodowane.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
49. odcinek Kulturalnika to prawdziwy wehikuł czasu. W podróż do przeszłości zabierają członkowie Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz organizatorzy przeglądu Stranger Films.

Stranger Films to nowy cykl pokazów klasycznego kina grozy, który zainicjowała projekcja "Gabinetu doktora Caligari" - filmu z 1920 roku w reż. Roberta Wiene'a. O wydarzeniu w Centrum Kultury w Lublinie opowiada gość Kulturalnika - Gracja Grzegorczyk. 

W odcinku pojawiła się także relacja z pleneru Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego, Jego przedstawiciele wybrali się 12 marca do pałacu w Czumowie koło Hrubieszowa, co zaowocowało serią kostiumowych zdjęć.

Alina Pospischil

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe