Nauczyciel z Kraśnika – autor książek z matematyki dla maturzystów i nie tylko

  • 16.02.2017, 08:40 (aktualizacja 16.02.2017, 08:43)
  • Olesya Gieral
20170215_nauczyciel_matematyki_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas nauki matematyki uczniowie często korzystają z tak zwanych tablic maturalnych, czyli Wybranych wzorów matematycznych opracowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Niektórych ważnych zagadnień w tablicach nie ma – i wtedy warto sięgnąć po książki nauczyciela z Kraśnika Tomasza Grębskiego.

Porady i wskazówki, których nie ma w tablicach maturalnych – to hit przedmaturalny i druga świeża publikacja z matematyki dostępna dla czytelników z całej Polski, która została wydana przez Oficynę edukacyjną Krzysztof Pazdro w ciągu jednego miesiąca.

Tomasz Grębski uczy matematyki w Reju od 1995 roku. Zdobył między innymi Nagrody Ministra Edukacji Narodowej, Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Kraśnickiego. Od wieli lat wspiera młodych matematyków za pośrednictwem własnej strony internetowej.

Olesya Gieral

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe