Psucie państwa

  • 05.02.2017, 18:01
  • Cezary Potapczuk
kontrapunkt_20170201_wilklopata.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
PiS psuje państwo, edukacja , sądy, samorządy i armia znalazły się teraz na celowniku rządzącej większości

Prezes  Kaczyński otwiera coraz to nowe fronty, walki ze społeczeństwem. Równolegle z "reformatorskimi" posunięciami, prowadzona jest zaplanowana akcja pisania historii według PiS. O bieżących wydarzeniach w Polsce rozmawiają posłowie Jan Łopata PSL i Wojciech Wilk PO, goście Cezarego Potapczuka

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
22annabella
22annabella 27.06.2017, 20:20
Daj nam Panie Boże by PiS dalej tak "psuło" Państwo jak dotychczas. Spadło bezrobocie, a deficyt wynosi 200 mln zł a to jest tyle co nic.
Nie sprawdziły się ŻADNE pesymistyczne przewidywania co do programu 500+. Odwrotnie wszyscy są zadowoleni, a pieniędzy nie brakuje. Polskie dzieci nareszcie nie przychodzą do szkoły głodne, a wiele z nich po raz pierwszy w życiu pojechała na kolonie.
PRECZ z Platformersami, precz z lewactwem. Zamknąć tych złodziei aferzystów. HGW do pierdla. Tuska pod Trybunał Stanu. Zelegalizować PO - to jest niemiecka partia, utworzona przez niemieckiego agenta, za niemieckie pieniądze. Tusk agent STASI ps. Oscar.
Dlaczego Polacy nie chcieli już więcej rządów PO? Okazało się dlaczego - wystarczy jak "władza" nie kradnie i od razu jest lepiej. Przestały wypływać miliardy VAT-u z lewych faktur i od razu budżet stanął na nogi. Teraz czas na szkolnictwo. PiS uzdrawia państwo polskie po lewakach SLD (czytaj PZPR) i złodziejach PO/PSL.
Jan Majowski
Jan Majowski 07.02.2017, 10:31
Gdzie się podział mój głos?

Pozostałe