Sobota, 20.07.2019

Jakie losy czekają Kraśnik Blues Meeting?

  • 01.02.2017, 20:02
  • Krzysztof Boguń
lubelska_cafe_irek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dyrektor Festiwalu Kraśnik Blues Meeteing przedstawia na jakim etapie jest organizacja festiwalu

Dyrektor Festiwalu Kraśnik Blues Meeteing Ireneusz Muszyński przedstawia na jakim etapie jest organizacja festiwalu

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hmm
hmm 09.02.2017, 17:10
Dziękuję wszystkim miastu staroście domowi kultury(cytat z materiału) i czekam na ordery.....hmmm tylko ,że ordery dostaje się za samodzielność. Zginęła pasja jest interes szkoda...
cinek
cinek 05.02.2017, 11:45
Niezaspokojone to są ambicje organizatorów aby przygarnąć kilka tysi do kieszeni za koncert. Proponuje aby tv zaprosiła do studia ludzi których się obwinia aby poznać druga stronę medalu albo niech p. Muszynski powie głośno ile zarabia na takim koncercie. Zdziwilibyście sie:)
Zośka
Zośka 02.04.2017, 23:25
Zamiast zazdrościć,weż się do roboty.Każdy pracuje po to,żeby zarabiać.
Gosc
Gosc 07.02.2017, 21:13
Może druga strona "medalu" nie chce odwiedzić studia ;) Pozdrawiam
Ireneusz Muszyński
Ireneusz Muszyński 06.02.2017, 16:17
Telewizja oraz ja zaprosiliśmy drugą stronę na rozmowę, ale zaproszenie nie zostało przyjęte. Jeśli jednak Pan pisze takie pomówienia, to proszę się podpisać, gdyż ja mam na to odwagę i odpowiadam kulturalnie prosząc o podanie nazwiska lub ewentualne przedstawienie dowodów na opisywane kłamstwa pod różnymi i sztucznie tworzonymi przez Pana profilami...

Ireneusz Muszyński.
marek
marek 02.02.2017, 10:36
Znane i lubiane( dla znajomkow) hahaha
Fix
Fix 01.02.2017, 22:12
Niezaspokojone są ambicje co niektórych urzędasów, a szczególnie nowo mianowanych dyrektorów wydziałów kultury w urzędach miasta lub gminy. Nie pierwszy to raz, gdzie "uwala" się znane i lubiane festiwale i imprezy. Podobne sytuacje były niejednokrotnie. np. Festiwal Bluesowy w Rybniku. Uważajcie urzędasy! Wasze działania pójdą z opinią za wami przez całe wasze życie, a odwrotu nie będzie.

Pozostałe