Klamka zapadła rusza reforma edukacji, a może bardziej demontaż systemu

  • 15.01.2017, 19:05
  • Cezary Potapczuk
kontrapunkt_edukacjaa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Likwidacja gimnazjów to symbol reformy minister Zalewskiej, urzędnicy mówią o wygaszaniu i o tym, że będzie tylko lepiej. Ale samorządowcy i nauczyciele widzą rzecz inaczej, koszty, cięcia personalne i wątpliwej jakości podstawy programowe.

Bez konsultacji, bez przygotowania, za to na polityczne zamówienie - tak startuje reforma minister Zalewskiej. Minister i jej ludzie zignorowali samorządowców, nauczycieli, także akademickich, rodziców, uczniów. Trudno wyobrażalny pośpiech w przygotowaniu nowych regulacji i determinacja resortu może się zemścić ostrzegają eksperci. Edukacja nie lubi eksperymentów, przypominających działania alchemika. Gośćmi Cezarego Potapczuka są Celina Stasiak ZNP i Tadeusz Sławecki wiceminister edukacji w latach 2001-2003 i 2012-2015

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe