My judocy... musimy sie trzymać...

  • 13.01.2017, 13:41 (aktualizacja 13.01.2017, 14:05)
  • Krzysztof Boguń
hotsport_judo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stanisław Janczak, jego brat Tadeusz, Marek Szalast - nazwiska lubelskich judoków jeszcze nie tak dawno znane były w Lublinie i całej Polsce. W środowisku budziły niemały respekt. Mieliśmy i mamy świetnych, oddanych trenerów, jednak czas spektakularnych sukcesów minął. Jakie są tego przyczyny ?

Dziś w programie Hot Sport porozmawiamy z trenerem judo MKJ Lublinianka Team Andrzejem Jamielniakiem  (5 dan) o historii i obecnej  sytuacji judo na Lubelszczyźnie. O sukcesach, porażkach i chęci trenowania tej dyscypliny przez najmłodszych.

Zapraszam Krzysztof Boguń

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
uczestnik tamtych czasów
uczestnik tamtych czasów 27.06.2019, 22:46
A gdzie Henio Szymaszek, Nikodem Żukowski, Sławek Urbański - trener Tkaczyka, Witek Wielgusiak, Tak to były niezapmniane czasy.
LWG
LWG 19.01.2018, 04:17
Czy mam podać kolejność pozdrowień? Z tak wspaniałej rodziny, jaką stanowią Judocy nie jest możliwe wyróżnienie kogokolwiek. Chyba, że zostanę o to poproszony.

Leszek W. Guła vel Aaron Navarro von Feldsteinhoff
http://lwgula.pl.tl/
LWG
LWG 19.01.2018, 03:41
Niech Judocy będą jak najdłużej bez pomocy osób trzecich i oby im zawsze dopisywał apetyt na wszystko, co najlepsze.
Aaron Navarro von Fledsteinhoff
http://lwgula.pl.tl/

Pozostałe