Członkostwo w PiS sposobem na " zatarcie" grzechów popelnionych w okresie stanu wojennego?

  • 11.12.2016, 14:14
  • Cezary Potapczuk
wilk_w_kontrapunkcie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Odpowiedzią na to pytanie jest przypadek posła Piotrowicza. Brak determinacji jego partyjnych kolegów w ujawnieniu prokuratorskiej przeszłości posła, przypomina brak determinacji w sprawie wprowadzenia kwoty wolnej od podatków, czy pomocy frankowiczom.

Wyborcze obietnice traktowane są wybiórczo. Od kilku dni słychać jednak nie damy rady. Tymczasem jeszcze nieco ponad rok temu wszystko było możliwe. Niemożliwe natomiast wydawało się puszczenie przez PiS w niepamięć grzechów popełnionych w stanie wojennym. Chyba, że grzesznikiem okazał by się ktoś z "żołnierzy" prezesa. W przypadku byłego prokuratora Piotrowicza nawet dokumenty z archiwów IPN nie przemawiają do ludzi Jarosława Kaczyńskiego. O bieżących wydarzeniach w kraju i w regionie Cezary Potapczuk rozmawia z posłem PO Wojciechem Wilkiem

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe