Teatr Andersena prezentuje: "Muminki"

  • 22.11.2016, 22:13 (aktualizacja 30.11.2016, 21:23)
  • Lubelska TV
Teatr Andersena prezentuje: "Muminki"
W niedzielę, 27. listopada o godz. 12 w Teatrze Muzycznym odbędzie się premiera kukiełkowego przedstawienia pt. "Muminki". Reżyserem spektaklu jest Jerzy Jan Połoński.

Tym razem Teatr Andersena przeniesie swoich widzów do słynnej doliny Muminków. Stworzenia z książki Tove Janssona, uwielbiane przez dzieci, okazują się interesujące dla dorosłych. Dla wielu starszych przedstawicieli audytorim, Muminki stanowią symbol dzieciństwa Nieco komiksową, wierną opisom z książki scenografię przygotowała Marika Wojciechowska. Dzięki temu widz ma okazję wejść do świata, który już zna i od pierwszej minuty czuje się w nim swobodnie. Bilety w cenie 25 zł, dostępne w kasie teatru.

 

Przypominamy, iż we wrześniu 2016 Teatr Andersena został przeniesiony do Centrum Spotkania Kultur przy Placu Teatralnym 1.

Lubelska TV

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe