III Edycja Piłkarskiego Turnieju Charytatywnego KICK2HELP za nami!

  • 21.11.2016, 23:09 (aktualizacja 30.11.2016, 21:23)
  • Lubelska TV
004_20161121_akcjacharytatywnalogo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę odbyła się trzecia edycja turnieju charytatywnego, którego głównym celem była zbiórka pieniędzy na fundusz rehabilitacyjny dla Zuzanny Krzesiak. Dziesięciolatka urodziła się z przepukliną i wodogłowiem. Koszt dwutygodniowego pobytu Zuzi wraz z mamą w ośrodku rehabilitacyjnym wynosi 5500 zł. Rodziny nie stać na tak drogie zabiegi. Dziewczynka potrzebuje także specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego oraz wózka inwalidzkiego. Organizatorem turnieju była Fundacja Praca Moc Energia.

Piłkarski Turniej Charytatywny KICK2HELP rozegrano na hali sportowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W meczach udział wzięli m.in. Reprezentacja Lubelskich Kucharzy, drużyna złożona m.in. z lubelskich fizjoterapeutów „Medycy” oraz fani londyńskiej drużyny West Ham United. W przedsięwzięciu udział wzięli także uczniowie lubelskiej szkoły oraz sponsorzy. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, wszystkich graczy uhonorowano okolicznościowymi medalami. Dzięki pieniądzom zebranym podczas turnieju, w przyszłym miesiącu Zuzia Krzesiak weźmie udział w specjalnym turnusie rehabilitacyjnym.

Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe