IV Polski Kongres Przedsiębiorczości

  • 28.10.2016, 16:22
  • Cezary Waryszak
kongres lck
loadingŁaduję odtwarzacz...
IV Polski Kongres Przedsiębiorczości odbył się w Lublinie. Pojawiło się na nim wiele znanych osobistości ze świata polityki, biznesu oraz grona naukowego

W tym roku kongres odbył się pod hasłem: „Trójpodział polskiej gospodarki biznes-nauka-samorząd”. Liczba uczestników sięgnęła około 1500 osób, pojawiło się 150 prelegentów i odbyły się 24 panele dyskusyjne. W trakcie całej sesji uczestnicy mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami, ale również spotkać potencjalnych partnerów biznesowych. Główne tematy rozmów były związane ze współpracą nauki i biznesu, innowacjami, ideą smart city, rynkiem mieszkaniowym, górnictwem oraz konkurencyjnością Polski na rynkach zagranicznych.

Cezary Waryszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe