Przyszli wirtuozi plastycznego piękna eksponują swoje prace

  • 20.10.2016, 16:05 (aktualizacja 20.10.2016, 16:10)
  • Konrad Sławiński
Przyszli wirtuozi plastycznego piękna eksponują swoje prace
27 października 2016 roku o godz. 17.00 w szkolnej auli Zespołu Szkół Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie odbędzie się aukcja prac uczniowskich.

Zainteresowani zakupem unikatowych prac będą mogli licytować wykonane  przez uczniów małe dzieła sztuki: obrazy, grafiki, rysunki oraz formy tkackie w technikach batiku, tkaniny  splotowej, aplikacji, a także małe formy sztuki snycerskiej i  rzeźbiarskiej – meble, ramy, płaskorzeźby i rzeźby w drewnie, metalu,  patynowanym gipsie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji. Dochód z aukcji zasili  Stowarzyszenie Lubelski Plastyk, działające przy ZSP w Lublinie i będzie  bezpośrednio związany z dofinansowaniem różnych form pomocy dla uczniów  szkoły.

Wybrane prace można zobaczyć na stronie internetowej szkoły: www.liceumplastyczne.lublin.pl

Konrad Sławiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe