Lubelska Caffe - Małgorzata Ewa Czernik

  • 13.10.2016, 00:23 (aktualizacja 30.11.2016, 22:16)
  • Lubelska TV
lubelska_caffe_2016_10_12_pani_kwiatowalogompg.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Studio Lubelskiej Caffe odwiedził malowany świat Małgorzaty Ewy Czernik. Artystka opowiada w programie o swoich pasjach, które realizuje poprzez twórczość. Barwne obrazy malarka tworzy między innymi na tkaninach, meblach i ścianach. Motywem przewodnim jej prac jest przede wszystkim natura.

Małgorzata Ewa Czernik jest artystką-malarką, która rzeczywistość postrzega przez pryzmat kwiatów i emocji. Jej barwne obrazy, wzorowane na naturze zachwycają, interesują i inspirują. Niezwykłość twórczości artystki polega na malowaniu nie tylko płócien - Małgorzata Ewa Czernik niemal każdy przedmiot użytkowy, bądź element budownictwa potrafi przeobrazić w ogród pełen barw i wzorów. Wystarczy spojrzeć, w jaki sposób zaczarowała nasze studio! Zapraszamy do oglądania!

Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
admin
admin 04.09.2017, 21:58
rok szkolny czas wy***

Pozostałe