Przyszłość szkolnictwa wyższego

  • 11.10.2016, 15:14
  • Cezary Potapczuk
kontrapunkt_2016_10_10_uniwerystety_lublin_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
O planach reform w szkolnictwie wyższym Cezary Potapczuk rozmawia z prorektorem ds Studenckich Politechniki Lubelskiej profesorem Pawłem Droździelem i rektorem Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji profesorem Mirosławem Jaroszem.

Minister Jarosław Gowin zapowiada utworzenie kilku dobrze finansowanych ośrodków badawczych. Te plany stawiają pod znakiem zapytania przyszłość słabszych uczelni państwowych. Nie wiadomo też co czeka uczelnie niepubliczne. W sytuacji niżu demograficznego zaostrzy się walka o studenta.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Justyna
Justyna 17.10.2016, 14:33
Minister Gowin (także jako były Minister Sprawiedliwości) powinien zdawać sobie sprawę z tego, że należy do wszystkich szkól nie tylko wyższych ale i średnich aa nawet podstawowych wprowadzić prawo jako przedmiot obowiązkowy. bardzo trafnie i dosadnie problem poruszono tutaj: http://pamietnikwindykatora.pl… I doprawdy trudno oprzeć się wrażeniu, że brak tego przedmiotu przy jednoczesnym przeładowaniu bzdurami z innych przedmiotów, to celowe zaniedbanie, aby prawnicy mieli więcej klientów i aby społeczeństwem można manipulować.

Pozostałe