Premiery w Multikinie

  • 04.10.2016, 10:56 (aktualizacja 04.10.2016, 11:38)
  • Konrad Sławiński
Premiery w Multikinie
7 października długo oczekiwane filmy jak: "Wołyń", "Dziewczyna z pociągu" oraz "Osobliwy dom Pani Peregrine” będą miały swoją premierę w Multikinie. Natomiast 13 października retransmitowana będzie sztuka Williama Szekspira "Kupiec wenecki".

„Wołyń” Wojtka Smarzowskiego, to epicki dramat historyczny, który rozgrywa się w małej wiosce, zamieszkałej przez Ukraińców, Polaków i Żydów, położonej w południowo-zachodniej części tej krainy. Akcja filmu obejmuje okres 6 lat, od wiosny 1939 do lata 1945 roku. Oczami naszej bohaterki, Zosi Głowackiej, obserwujemy toczące się wypadki zapoczątkowane wybuchem II Wojny Światowej.

„Dziewczyna z pociągu” to wyjątkowo oczekiwana ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Nr 1 sprzedaży książek w Polsce od wielu miesięcy.

„Osobliwym domem pani Peregrine” to opowieść o niesamowitych mocach mieszkańców domu i ich potężnych wrogach. Główny bohater przekona się, że jeśli chce ocalić swych nowych przyjaciół, musi nauczyć się korzystać z ”osobliwości”, którą sam został obdarzony.

„Kupiec wenecki” to jeden z najbardziej emocjonalnych tekstów, w którym Szekspir przedstawia konkurujące ze sobą roszczenia tolerancji i nietolerancji, prawa religii i społeczeństwa, sprawiedliwości i miłosierdzia, natomiast w postaci Shylocka stworzył jednego z najsłynniejszych outsiderów teatru.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowościami, które oferuje Multikino.

Konrad Sławiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe