Tango to taniec, zawód, pasja czy styl życia ?

  • 29.09.2016, 10:15 (aktualizacja 30.09.2016, 16:04)
  • Krzysztof Boguń
caffe_tango_milonga.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tango ma kilka odmian. Jedną z nich jest rdzenne tango argentyńskie, w którym bryluje styl zwany milonga. O nim śpiewał onegdaj Mieczysław Fogg. Inna piękna wersja tanga znana w naszym kraju to "Ta ostatnia niedziela" również zaśpiewana przez nobliwego nestora polskiej sceny muzycznej. Ale tango to nie tylko muzyka czy taniec.

Dziś w programie "Lubelska Caffe" porozmawiamy z Moniką Piekarz i Adrianem Otockim - nauczycielami tanga argentyńskiego w Polsce, a od niedawna w Lublinie. Powiemy kto może tańczyć tango, jakie należy mieć predyspozycje i gdzie w Lublinie prowadzone są zajęcia. Mistrzowie zdradzą nam tajniki tej sztuki i opowiedzą swoich doświadczeniach, które sprawiły, że tango stało się ich filozofią życia. Zapraszam Krzysztof Boguń

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adam
Adam 02.10.2016, 09:33
Szkoda, że nie pokazali jak tańczą :).
adam b.
adam b. 30.09.2016, 05:25
A do tego, jak świetnie tańczy...

Pozostałe